Gezicht op de Dinkel in het Borgbos in Beuningen in 1972 (Guus Goorhuis)

Bestuur

  • Voorzitter: Prof. Theo Spek
  • Penningmeester, secretaris (en aanspreekpunt): Drs. John van Zuidam

Leden

  • Celeste Alink (archeoloog, projectmedewerker Landschap Overijssel)
  • Redmer Alma (archivaris Twickel)
  • Françoise Appels  (archeoloog)
  • Betsy Bekkering (bioloog)
  • Geert Bekkering (bioloog)
  • Sascha Benerink (archeoloog SOB Research)
  • Diederink Bente (archeoloog)
  • Jan Willem van Beusekom (adviseur cultureel erfgoed)
  • Lothar van Bönninghausen (mede-eigenaar Landgoed Herinckhave en organisator Twentse Historische Salon)
  • Hans ten Brummelhuis (vrijwilliger Museumfabriek/Gemeentearchief Enschede)
  • Wolter van Coeverden (adviseur bedrijfsleven)
  • Marnix Deterd Oude Weme (landschapshistoricus en planoloog)
  • Norbert Eeltink (archeoloog en fysisch antropoloog)
  • Marlies Enklaar (kunsthistoricus en editor)
  • Guus Goorhuis (docent, organist en eindredacteur ‘Jaarboek Twente’)
  • Rogier Hooge Venterink (master landschapsgeschiedenis en projectmedewerker Overijssels Particulier Grondbezit)
  • Hans Jannink (cultuurtechnicus en voorzitter van Stichting Textielhistorie Twente)
  • Robert Kemper Alfrink (bedrijfseconoom)
  • Martien Knigge (landschaps- en tuinarchitect)
  • Henk Koop (bosecoloog)
  • Paul Kuipers (geoloog en voorzitter van Stichting Geopark Twente)
  • Eric Kwint (jurist, organisator Twentse Historische Salon en bestuurslid Stichting Geopark Twente)
  • Evelyn Ligtenberg (cultuurwetenschapper en strategisch adviseur programmamanagement waterschap Vechtstromen)
  • Theo Meereboer – Necheporenko (directeur Natuurmuseum Natura Docet)
  • Ben Olde Meierink (architectuur- en kunsthistoricus)
  • Jacobine Melis (archeoloog SOB Research)
  • Piet den Otter (historicus en archivaris)
  • Paul Rouing (adviseur leefomgeving)
  • Dick Schlüter (historicus en docent)
  • Huub Scholte Lubberink (archeoloog RAAP)
  • Leo Schoolkate (adviseur groen en dendroloog)
  • Gerard Seyger (germanist en regionaal historicus)
  • Jaap van Soest (historicus)
  • Theo Spek (hoogleraar landschapsgeschiedenis en hoofd kenniscentrum Landschap Rijksuniversiteit Groningen)
  • Elyze Storms-Smeets (historisch geograaf en specialist historische buitenplaatsen)
  • Cor Trompetter (historicus)
  • Jelle Vervloet (emeritus hoogleraar historische (landschaps)geografie)
  • Thom Weterings (voorzitter Stichting Behoud Twents Landschap)
  • Caroline Willems (bestuurslid Oudheidkamer Twente en registeraccountant)
  • Shera van den Wittenboer (landschap- en tuinarchitect, master landschapsgeschiedenis, adviseur Landschap bij College van Rijksadviseurs)
  • Henk Woolderink (oud-docent en regionaal historicus)
  • John van Zuidam (sociaal geograaf)